שקרים ותקוות מאת אילת סווטיצקי לא דורג.

מאת שירי קרני.

"הלוואי שהוא היה מפלצת. מפלצות יש רק באגדות, בסיפורי המיתולוגיה, בקולנוע. אלכס לא היה מפלצת, הוא היה בעלי."

העלילה בקצרה

ריאן טייט חוותה התעללות מבעלה, אלכס. מספר שנים לאחר מכן, ריאן כבר לא נשואה וכבר לא בסכנה, אך הצלקות שאלכס חרט בנשמתה עודן שם, מפריעות לה להתקדם ולהבין מיהי לבד. כחלק מניסיונה להשתקם, היא חוזרת לבית שחלקה עם חברתה, איימי, כדי להתנצל בפני האחרונה על כך שניתקה אותה מחייה. איימי, שמקבלת את ריאן חזרה לעולמה, מתעקשת שריאן תחזור לעבוד עמה בבר, הקרוי 'ווליום', בו עבדו יחד לפני שהכל השתבש. הבעיה היחידה היא שלווליום יש בעלים חדשים בשם איידן ברוקס, וריאן מוצאת עצמה נמשכת אליו באופן בו לא חשבה שתצליח להימשך עוד לאיש, על אף חילוקי הדעות המקצועיים בין השניים.

האם ריאן תוכל לשים מאחור את כל מה שעברה עם אלכס ואת האופן הטראגי בו הדברים הסתיימו בין שניהם, ולהתקדם הלאה עם איידן?

על הדמויות

ריאן, שעברה התעללות קשה, לא נותנת למה שחוותה למנוע ממנה להישאר אישה חזקה ודעתנית. היא לא נותנת לאיש להחליט עליה, אך מתנהלת באופן מתחשב ואכפתי כלפי אחרים. עבורי, היא הייתה דמות מעוררת השראה לאורך מרבית הספר.
איידן, שעבר לא מעט בעצמו, משקיע מאמצים רבים כדי לחדור את חומות ההגנה של ריאן, ועושה זאת ברגישות וטוב לב, תוך שהוא שם את צרכיו האישיים בצד.

על הכתיבה

הספר מסופר מנקודת מבטה של ריאן, ומשלב בתוכו קטעים מעברה ומההווה שלה. העלילה מקורית ובעלת מסר חזק, הדמויות מיוחדות ולא צפויות, והכתיבה מצוינת ואמינה.

לסיכום

ספר מעולה, העוסק בנושא שבעיניי צריך לדבר עליו יותר בקטגוריית הספרות הרומנטית. קריאה מהנה!

לרכישת הספר לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>