תקלת מלתחה מאת סמנתה טאוול לא דורג.

מאת רינת יגל

ברוכים הבאים להוליווד, שם הכל יכול לקרות!

צ'רלי מייקלס, בת ה 25 היא מלבישה בסרטים ומחזות. היא נוחתת סוף סוף לחופשה בת שבוע בביתה שבניו יורק. רק ששיחת טלפון הוליוודית קוטעת את חלומה ומצווה עליה להגיע למחרת ללוס אנג'לס ולהיות המלבישה האישית של ווהן ווסט, שחקן וכוכב עולה נחשק בתעשיית הסרטים. לצ'רלי קשה לסרב להזדמנות המקצועית שניתנה לה במיוחד שמדובר בווהן ווסט גבר חלומותיה.

ווהן ווסט, שזה עתה נפגע מבגידה כפולה מבת זוגו עם חברו הטוב ביותר מטביע את יגונו בטיפה המרה ובאורגיות יומיומיות מתוקשרות.
כשווהן מקבל הצעה לשחק גיבור בסרט, עליו להוכיח את עצמו והוא מחליט לאסוף את עצמו ומתחייב להפסיק את חיי ההוללות שלו.

צ'רלי פוגשת את ווהן ביום המדידות הראשון, תקרית לא מקצועית מצידה של צ'רלי מערערת את האמון ביניהם. צ'רלי מביעה את צערה, אך ווהן לא שש לסלוח לה.

האם צ'רלי תצליח לפייס את ווהן לתת לה הזדמנות שנייה ולהראות לו את המקצועיות שלה ושלא ידאג לפיטוריה?
הלויאליות , התמימות, האנרגטית ויופיה של צ'רלי שובים את ליבו של ווהן והתשוקה הניצתת בין השניים לא נישלטת בטח שלא מצידו של ווהן עבורו היא בחורה 'בלתי רגילה'.

על הדמויות
בגיל שנתיים צ'רלי התייתמת מאימה לאחר שאביה רצח אותה ונכלא לשארית חייו. צ'רלי עוברת לחיות תחת חסותה של סבתה אשר לא העניקה לה חום ואהבה. אלה גורמים לצ'רלי לעמוד עם שתי רגליים על הקרקע, להתגונן ולהתמודד עם החיים בכל מחיר גם אם זה כרוך בסודות שעליה לשמור.

ווהן הוא דוגמן שהמשיך לתעשיית הסרטים, כוכב עולה ומבטיח בהוליווד. משפחתו וביתו הם העוגן שלו, הפינה השפויה, החמה, האוהבת והמחבקת בניגוד לחייו ההוליוודים ולחייה של צ'רלי.

האם הם יצליחו להציל האחד את השניה ולמצוא מנוח אחד בזרועות השניה?

על הספר
הספר מסופר בגוף ראשון משתי נקודות מבט של צ'רלי ו-ווהן. הספר כתוב בפרקים קצרים וקל להתחבר לעלילה הרצופה והזורמת.
העלילה אומנם צפויה, המשיכה והתשוקה בין צ'רלי ו-ווהן מהירה מידי, אך ההתאהבות ביניהם נבנת תוך כדי העלילה ומפתיע אפילו אותם.

לסיכום
אם בא לכם ספר סקסי בטרוף, משעשע וקליל 'תקלת מלתחה' הוא הבחירה.

מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה). לסקירות נוספות של רינת לחצו כאן ולרכישת הספר לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>