מחיר החטא מאת מוניקה ג’יימס

433 0
433 0

סקירתה של מירית זבולוני

לרכישת הספר מאתר בוקסילה

זהו ספר ההמשך ל“מכור לחטא”.

דיקסון הגבר ההולל וחוצה הגבולות, מצא את השקט והשלווה שלו אצל  מדיסון, הבחורה התמימה שעברה רודף אחריה ומאיים למוטט אותה. דיקסון שנכווה מארוסתו הקודמת ולא נתן לאף אישה להיכנס שוב לליבו, נלחם על אהבתו למדיסון ולהרחיק אותה מג’ולייט אחותה החורגת ובעלה לעתיד שהוא בעצם אחיה של מדיסון.

מי שכבר הספיקה להכיר את דיקסון מבינה שהצרות אוהבות לרדוף אחריו ולסבך אותו בצורה הגרועה ביותר.

ג’ולייט נחושה בדעתה להרוס את מדיסון ודיקסון. היא משתמשת בטריק הכי ישן בספר של סחיטה באיומים ומאיימת על דיקסון שאם לא ישתף פעולה היא תחשוף את סודם המשותף. דיקסון מצידו אינו מוכן להיכנע לה ונלחם בה פסיכולוגית, הרי הוא הטוב ביותר במקצועו.

אך מהו מחיר השקר? והאם הוא מסוגל להמשיך בו?

על הדמויות:

דיקסון הגבר הנחשק שנשים זורקות את עצמן עליו מחליט לשנות את חייו, הוא מוכן למערכת יחסים יציבה, נחוש להילחם בכל מי שיעמוד בדרכו ומבחינתו כל האמצעים כשרים. אהבתי את השינוי שחל בו וחשף צדדים נוספים בדמותו.

מדיסון היא דמות חזקה, חכמה, שנונה ובעלת תעוזה. ככל שהספר מתקדם אנו מגלים צדדים נוספים שלה, מעבר להיותה מפוחדת ומדחיקה, בספר זה היא מחליטה להילחם ולהתמודד עם עברה.

על הכתיבה:

הסיפור מסופר לסירוגין מנקודת מבטם של דיקסון ומדיסון, העלילה סך הכל מעניינת וטובה אך קיימות בעיות תרגום שהורסות חלק מהסצנות והופכות אותן למוזרות ולפעמים ממש מביכות עד לכדי צחוק.

לסיכום:

ספר קליל ומהנה.

לסקירות נוספות של מירית לחצו כאן, לספרים דומים שיכולים לעניין אתכן לחצו כאן ולספרים נוספים של הסופרת לחצו כאן

In this article

הצטרף לשיחה