יוליה שבורה מאת לייסה רייבן לא דורג.

מאת ריצ'ל קורנפלד

יוליה שבורה הוא ספר ההמשך של "רומאו רע" והמשך הסיפור של אית'ן וקאסי. חיכתי הרבה זמן עד שיתורגם.
לפני 6 שנים אית'ן וקאסי נפגשו באודישנים לביה"ס לאומנויות הבמה. מהסצנה הראשונה שלהם ביחד הכימיה בניהם הייתה חזקה. היום קאסי ואית'ן צריכים לעבוד ביחד בהצגה חדשה. כעת קאסי צריכה להתמודד עם אית'ן החדש והאוהב שעומד מולה יחד עם החששות והפחדים שלה מהעבר. כיצד יגמר?

אני שמחה שקראתי את הספר הזה. הוא חמוד, קליל, מעט צפוי, רומנטי סקסי ופשוט מהנה. הכתיבה בספר קלילה וזורמת.
לדעתי התרגום שלו היה לא רע ואני חושבת שיש שיפור גדול בתרגום הספר הזה יחסית לספר הקודם, רק חבל לי שלקח הרבה זמן לתרגם אותו שקצת שכחתי מה קרה בספר הראשון.

בדרך כלל אני לא אוהבת קפיצות בזמן בין עבר להווה בספרים, כאן זה לא הפריע לי בכלל. הרגשתי שזה במקומות הנכונים בעלילה ולא היה מבלבל ותרם המון.

את הדמות של קאסי בעבר ובהווה מאוד אהבתי. היא מעט תמימה, עקשנית, אוהבת לרצות את כולם ונאמנה. אהבתי שהיא מצאה את העמוד שדרה שלה, שהיא לא ממהרת להיכנס למערכת יחסים חדשה ושהיא לומדת להתמודד עם הפחדים והחששות שלה.
את הדמות של אית'ן חיבבתי. יחסית לספר הקודם שהוא היה מניאק מדי פעם, אבל בעיקר שחצן, ציני וקר בספר הזה הרגשתי שהוא רגיש מדי, נחמד מדי ופשוט איבד קצת מהקסם שאהבתי בספר הקודם.

הספר היה מאוד מתוק והוא משולב ברומנטיקה, סקס, וסיפור אהבה-שנאה טוב. הסקס היה במידה הנכונה ולא השתלט על הספר.
נהנתי ממנו ואני ממליצה עליו למי שמחפש ספר קליל חמוד וצפוי. אצלי הספר מקבל 3.5 כוכבים.

מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה). לרכישת הספר מאתר בוקסילה לחצו כאן, לסקירות נוספות של ריצ’ל לחצו כאן ולספרים נוספים של הסופרת לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>