21 הבדלים בין הסרט לספר "חמישים גוונים של אופל" לא דורג.

ואיפה לעזאזל ד"ר פלין?
חמישים גוונים של אופל הוא סיפור פנטסטי וכל אחת צריכה לראות את הסרט. אבל כמה מעריצות עשויות לעזוב את בית הקולנוע עם אובססייה על היעלמות של דמויות מסוימות, קווי עלילה וסצינות סקס. כמעט בלתי אפשרי לזהות כל הבדל בין הסרט של ג'יימס פולי לבין ספרה של אי. אל ג'יימס (פלוס, זה לא נשמע כמו הרבה כיף ודורש הרבה עבודה ויצירתיות כדי לדחוף 544 עמודים לתוך סרט של שעתיים) אז הנה ההבדלים העיקריים שכדאי שיהיה לך אכפת מהם:

1. אין סצינת סקס על שולחן ביליארד. אין משחק בשולחן הביליארד בכלל, למרות שראיתי את ג'יימי ודקוטה ליד שולחן הביליארד בקטעי פרומו. אני מניח שיש הגבלה על כמות הפליקים (למרות שזה היה עם סרגל!) שיכולה להיכנס לסרט.

#FiftyShadesDarker hits theaters TOMORROW.

‎Posted by Fifty Shades on‎ חמישי 9 פברואר 2017

2. אין גם סצינת סקס עם גלידת וניל. הזהירו אותנו בקשר לזה ואני מניח שנצטרך לחיות עם הקריצה הקטנה והנחמדה מאנה כשהיא מרימה גלידת וניל של בן וג'רי בסופרמרקט עם כריסטיאן. 

3. איתן קוואנה לא קיים. זה לא שלאיתן היו קטעים רבים בספר, אבל עצוב לראות את קייט כבת יחידה. גם עצוב לראות את מיה בלי חבר פוטנציאלי.

4. חוזה חי בסיאטל ולא בפורטלנד. זה נוח בסרט לחוזה להצטרף לאנה ולחברים למשקאות ב בלורי ולא לדאוג לגבי השלוש שעות נסיעה. זה גם נוח לקנאתו של כריסטיאן לא להיות מוגזמת, כי חוזה של הסרט לא צריך להישאר ללון בפנטהאוז לאחר הבאת התמונות של אנה.

5. נוכחותה של אלנה במספרה אינה מוסברת. בספר היא במספרה כי מישהי לא הגיע לעבודה. לא, קים בייסינגר רק נמצאת שם עם הפנינים שלה, מוכנה לתת את מבט המוות שלה לכל מי שבא במגע עם העבד שלה לשעבר.

6. הכרטיסים להופעות של כריסטיאן להופעות של U2 ושריל קרואו נעלמו מחדר השינה שלו שהיה לו בילדותו. פוסטרים של המטריקס והמופע של טרומן גם לא נראו, אבל אנחנו כן זוכים לראות פוסטרים של Riddick  ו-UFC.

7. ג'ק הייד נמצא בנשף המסכות. תכנון הנקמה שלו מגיע הרבה יותר מוקדם בסרט ומכיוון שהוא לא מקבל את ההזדמנות להתעמת עם אנה על הודעות המייל הסקסיות שלה לכריסטיאן (כן, גם הם חסרים), זה הגיוני שהוא מתגנב בשלב מוקדם לאחוזת משפחת גריי. התגעגעתן אליו? הוא הבחור עם המסיכה שמצלם את התמונה של משפחת גריי בדיוק כשאנה יורדת מחדר השינה של כריסטיאן (אחרי הפליקים ואחרי "כדורי המתכת").

8. הודעות המייל הסקסיות אינן קיימות. להראות הודעות טקסט על המסך זה כבר נדוש, אז אני ממש שמח שזה נשאר בחוץ. כמו כן, לאנה יש אייפון ולא בלאקברי! לכריסטיאן, לעומת זאת, יש משהו שאינו אייפון שיכול להיות בלאקברי או איזה סוג של אנדרואיד. לא ממש אכפת לי, אבל זה קצת מפריע לי שהטקסטים שלו מופיעים בצבע ירוק ולא כחול באייפון עם ורד הזהב היפה של אנה.

9. הם לא הולכים למלון אחרי הפריצה של ליילה באסקאלה וצביעת האאודי של אנה. זה חבל מאוד, כי באמת ציפיתי לראות את אנה מספרת לטיילור שהיא ביצעה צ'ק אין כגברת טיילור.  במקום מלון, כריסטיאן ואנה מבלים את הלילה על הסירה שלו, גרייס. זה נוח כי הסרט צולל ישר לתוך סצינת הסירה הבאה.

10. כריסטיאן לא מראה לאנה את "הבית הגדול" על הים. הוא לא מפתיע אותה בנסיעה לאחוזה שהוא מתכוון להרוס ולבנות מחדש למען עתידם. זה גם אומר שהמתווכת אולגה קלי הוצאה מהסרט. אני מניח שנצטרך לחכות עד חמישים גוונים של שחרוור לראות את הבית.

11. חוזה נמצא במסיבת יום ההולדת של כריסטיאן בבית הוריו בבלוו. למה?!

12. מרטיני הלימון שאנה זורקת בפניה של אלנה הוא הקוקטייל המיוחד של קייט ולא של קאריק גריי. קריק המסכן.

13. אין מכירה פומבית של הריקוד הראשון בנשף המסכות. זה יכול היה להיות קצת כיף לראות את האורחים האחרים, כולל טייס הקרב והמתעמל האולימפי ג'אדה, שגם מדבר יפנית.

14. ד"ר פלין אינו נראה בשום מקום. יו דנסי לוהק בשנה שעברה לגלם את דמותו של פלין אבל נראה כי נצטרך לחכות עד חמישים גוונים של שחרור לסצנות שלו. זה חבל, כי באמת ציפיתי לצפות בכריסטיאן ופלין נאבקים על אנה בשביל הריקוד הראשון. וגם ציפיתי לפגוש את אשתו.

15. בנשף המסכות, אלנה אומרת לאנה שהיא לא מתאימה לכריסטיאן. בספר, גברת רובינסון אומרת לאנה לא לפגוע בו שוב, ומתייחסת לעצב שלו במהלך סוף השבוע שהם נפרדו. זה לא מוזכר בסרט.

16. האקדח של ליילה פולט כדור. אלוהים אדירים, לא ראיתי את זה מגיע. זאת אומרת, ראיתי את זה בטריילר (קדימון) אבל חשבתי שזה רק כדי לגרום לדרמה בטריילר בלבד. אבל לא ציפיתי שהיא תלחץ על ההדק.

17. כריסטיאן נכנס לחדר האדום בזמן שאנה משחקת עם מלחצי הפטמות. בספר היא גם שואלת על פלאג לתחת (לא בסרט) אבל בטוח, נהניתי לראות אותו בודק את מלחצי הפטמות על האצבע שלה.

18. כריסטיאן לא מכריח את אנה לבטל את נסיעתה לניו יורק. הוא אומר לה לא בכמה סמסים מטופשים, אבל בסופו של דבר, היא יוצאת מהנסיעה בעצמה כי אנה יכולה לדבר בשם עצמה, לעזאזל.

19. לסוייר יש אפס זמן מסך בסרט. האם מישהו ראה אותו? האם הוא מסתובב עם איתן איפשהו? קטעים נוספים שלא נכללו בסרט: סוייר אומר לאנה שלא אכפת לו להסתובב בבית הקפה ליד המשרד שלה כל היום (כדי להגן עליה מליילה), כי זה התפקיד שלו, סוייר אומר לאנה שהוא לא צריך לשמור תמונה של ליילה מפני שהוא זוכר אותה וסוייר מעביר לכריסטיאן מכתב מאלנה לאנה אחרי הנשף. האם מוקדם מדי להתחיל במסע פרסום #צדק_לסוייר?

20. כריסטיאן לא נותן לאנה אייפד עם שירי אהבה עליו. זה רק מאקבוק פרו ואייפון. אני מניח שהם גם נחמדים.

21. המסעדה בה הם חוגגים לאחר המיני קידום שלה בבירור לא בבעלותו. הוא לא קיבל את הטיפול המיוחד שהוא מקבל בדרך כלל במקומות שהוא מכיר / הבעלים / מחזיק בו. לעזאזל, באמת רציתי לראות איך נראה מועדון ה-Mile High.

למקור הכתבה מאתר קוסמופוליטן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>