5 דברים שתרצו לדעת על הספר החדש מנקודת מבטו של כריסטיאן “פיפטי” גריי

3804 0
3804 0

הגיע הזמן, אוהדות אי. אל ג’ימס! עונת החגים עומדת להיות חמה יותר עם שחרורו של ספר חדש ונוסף לבית חמישים גוונים. חמישים גוונים של אופל:מנקודת מבטו של גריי ויש לנו הצצה למה המעריצות יכולות לצפות מהספר. גללו מטה לפרטים על כל מה שאתן צריכות לדעת על הרומן החדש!

1. הספר מספר את הסיפור של חמישים גוונים של אופל

כמו הרומן שלה ב-2015, גריי: חמישים גוונים של אפור סיפורו של כריסטיאן, הסיפור יסופר מנקודת המבט של הגבר הדומיננטי והאהוב עלינו. נלמד על האירועים בספר השני, מתוך נקודת ראייתו של כריסטיאן גריי שיכללו איך הוא זכה באנה בחזרה, כמו גם על התרסקות המסוק הקטלנית. אנחנו אף פעם לא יכולות לקבל מספיק מכריסטיאן החמקמק וחמישים גוונים של אופל מנקודת מבטו לוקח אותנו עמוק יותר לתוך החבר מתוך ספר האהוב על כולן.

2. הספר מבטיח להיות יותר אינטנסיבי מחמישים גוונים של אופל

הנה תיאור הספר כפי שפורסם באתר ההוצאה (פינגווין רנדום האוס):

הרומן הלוהט והחושני שלהם הסתיים בשברון לב והאשמות, אבל כריסטיאן גריי לא יכול להוציא את אנסטסיה סטיל מראשו או מגופו. נחוש בדעתו לזכות בה חזרה, הוא מנסה לדכא את הרצונות האפלים ביותר שלו ואת הצורך שלו בשליטה מלאה ולאהוב את אנה בתנאים שלה.
זוועות ילדותו עדיין רודפות אותו, והבוס הערמומי של אנה, ג’ק הייד, רוצה אותה. האם איש סודו והמטפל של כריסטיאן, ד”ר פלין, עוזרים לו להתייצב מול השדים שלו? או שמא הרכושנות של אלנה, האשה שפיתתה אותו, ומסירותה המופרזת של ליילה, הכנועה שלו לשעבר, גוררים את כריסטיאן אל העבר? ואם כריסטיאן אכן יזכה באנה, האם גבר כה אפל ופגוע יצליח אי פעם להיות איתה?

3. אי. אל ג’יימס קוראת לספר “מסע גילוי”.

כפי שגילינו בספר הראשון, כריסטיאן הוא דמות מורכבת אף יותר ממה שהקוראים הבינו בתחילה. “ראשו של כריסטיאן גריי הוא מקום מרתק להיות בו”, אמרה ג’יימס בהצהרה. “בספר הזה, אנחנו הולכים נכנסים עמוק יותר לתוך הזיכרונות הכואבים ביותר שלו והמפגשים שהפכו אותו לאדם הפגוע, התובעני שאנה מתאהבת בו”.

4. למרות שאנחנו מכירים את הסיפור, הספר מבטיח הפתעות עבור האוהדות.

אן מסיט, המוצאה לאור אמרה כי הספר “מלא הפתעות” ו”הקוראים הולכים לראות גרסה אפלה ורדופה יותר של אופיו של כריסטיאן.”

5. עם הספר הראשון והשני מהצד שלו, אנו בציפייה דרוכה לספר השלישי!

עם שני ספרים חדשים, סביר להניח כי ג’יימס מתכוונת לתת לאוהדות טרילוגייה מהצד של כריסטיאן גריי. עם זאת, אם לוח הזמנים שלה ימשיך להיות עקבי, סביר להניח שלא נראה את החלק השלישי של הטרילוגיה עד מתישהו ב 2019. בינתיים, הסרט חמישים גוונים של שחרור יגיע למסכי הקולנוע בפברואר 2018.

למקור הכתבה מאתר Bookbub

***לפי פרסומים בבלוג של הסופרת אי. אל ג’ימס, הספר צפוי לצאת בעברית ב-1.3.18 (תוספת של עורכת ומתרגמת הכתבה).

In this article

הצטרף לשיחה