9 ספרים ממכרים שאתן פשוט חייבות לקרוא

7048 0
7048 0

מאת שירז חורב-לביא

לא משנה אם אתן אוהבות את חמישים גוונים הסרט או הספר או מאלו שמצאו אותו קשה לעיכול, אי אפשר להתכחש לעובדה שהספר עשה היסטוריה, פתח נישה חדשה בשוק הספרים ויצר פופולריות עצומה לספרות רומנטית ארוטית. התופעה לשמחתנו היא כלל עולמית ובזכות ספרות דיגיטלית והוצאות עצמיות ניתן לראות ריבוי של ספרים וסופרים חדשים. כמובן שלא כל ספרות ארוטית סובבת סביב bdsm, גיבור מתוסבך ונערה שגרתית למראה שהופכת לאמנות יוצאת דופן בזכות בתוליה. אבל אין ספק שבכל הספרים הגדולים עומד סיפור אהבה- כי אנחנו אוהבות לאהוב.

אז הנה הרשימות שלי, הטעם שלי קצת אקלקטי ולא בכל ספר יש סצנות ארוטיות מטורפות. אבל הדמויות, הו הדמויות, והאהבה.. הו האהבה- בלתי נשכח, והסקס- הוא רק הדובדבן שעל הקצפת שעל (תשלימו אתן את שם האיבר שעושה לכן את זה הכי הרבה).

יאללה מתחילים.

רומנים היסטוריים:

נוכריה מאת דיאנה גבלדון

אולי בגלל נופי סקוטלנד והרמות, אולי בגלל המסע הבדיוני של מעבר בזמן, אולי בגלל פיסות ההיסטוריה שהסופרת כה מטיבה לשזור באלגנטיות בעלילה, אולי בגלל שמדובר בסיפור אהבה חוצה יבשות וזמנים ואולי בגלל השילוב של הכל. אבל מי חשב שגבר ג’ינג’י בחצאית יכול להיות כל כך סקסי ושאנגלייה קרירה יכולה להיות כל כך חמה.

ציטוט אהוב: הוא הרים אותי על הרגליים והרכין את ראשו לנשק אותי שוב,” איפה למדת לנשק ככה?” שאלתי, מעט קצרת נשימה. “אמרתי שאני בתול לא נזיר” אמר ונישק אותי שוב. “אם ארגיש שאני זקוק להנחיה אבקש”.

פרש הברונזה מאת פאולינה סיימונס

מלחמת העולם השנייה, סיפור אהבה כמעט בלתי אפשרי בימי המצור הגרמני על סנט פטרסבורג, שתי אחיות שמתאהבות באותו חייל רוסי בימים שלאנשים אין הרבה סיבות להילחם על החיים. הרבה שברון לב והמון המון תקווה. מעל לכל בספר הזה יש סיפור אהבה כל כך עוצמתי בין דמויות כל כך אמיתיות שזה רק הגיוני שהספר נכתב בהשראת סיפור אהבתם של סבה וסבתה של הסופרת.

ציטוט אהוב: “תפסיק”, לחשה, “תפסיק”. הם לא יכלו להפסיק. ידו של אלכסנדר ניתקה באי רצון מרגלה ונחה על בטנה החשופה מתחת לשמלתה. “השמלה מוצאת חן בעיניי” לחש. “אינך נוגע בשמלה”. “את לא רוצה אותי טניה?” לחש, “תגידי שאת לא רוצה אותי”.

_____________________________________________________

פנטזיה אורבנית:

מי אמרה ערפדים ולא קיבלה?

סדרת הפגיון השחור מאת ג’יי אר וורד

אני מאוהבת בערפדים עוד מימי דמדומים העליזים. הכוח הפיזי והמנטלי, התאווה לדם ועוצמת החושניות. הדיסונאנס בין השבריריות האנושית לחוזק הערפדי יוצר סיפור אהבה מרגש. ובינינו מי לא הייתה רוצה להיות אלמותית? כל ספר נסוב סביב אח אחר באחווה, ומתאר את מאבקם כגזע השולט לשמור על קיומם בסוד וכן על יתר הגזע. לבחור ספר אחד אהוב מהסדרה זה ממש משפט שלמה מבחינתי.

ציטוט אהוב: אחר כך כרך את אמתו מאחורי אחת הברכיים שלה ונדחק בכוח לתוך גופה. דחף רכושני דורסני חלף בגופו כלהבה. בחרדה הבין כי הוא רוצה לסמן אותה, לסמן אותה כשלו.

ציידת הלילה מאת קתרין קרופילד

קת’ היא בת כלאיים. חצי אנושית וחצי ערפדית. היא מתאהבת בערפד רוצח שכיר  בשם בונז.  הוא מרותק ממנה, היא לא מפחדת ממנו ואם כבר ההפך היא בזה לו וזו התחלה מבטיחה לסיפור אהבה בה שני הגיבורים חזקים באותה מידה. על הדרך יש דמויות משנה מצחיקות שעל חלקן יש סדרה נוספת.

ציטוט אהוב: הוא הפשיט אותי מחולצתי ופיו התנתק מצווארי רק למשך הזמן הקצר שנדרש לו לעשות זאת. ניביו התארכו בינתיים למלא אורכם מתשוקה ושפשפו את צווארי כשהתחכך בי. בונז לא פגע בי, בעוד אני שרטתי אותו עד זוב דם.

_____________________________________________________

51 גוונים:

הגבר הזה מאת ג’ודי אלן מלפס

העולם מתחלק לנשים שהתאהבו בשריטה הבלונדינית של ג’סי או כאלה שקטלגו אותו תחת “גבר מתעלל”. כך או כך אי אפשר להתעלם ממנו, הוא כועס בעוצמות, נוירוטי, חרדתי בטירוף, אבל מצחיק, סקסי וכובש. ככה זה כשאתה לורד בעבר ובעל מועדון סקס יוקרתי בהווה.

ציטוט אהוב: “יש לך 3 שניות”. הוא מכריז בקול אפל ובפנים חמורות. אני מרימה את גבותיי. “שלוש שניות למה?” ” להזיז את התחת שלך לכאן, ליידי”. הוא שוב משתמש בטון הזה. “שלוש..” עיניי מתרחבות. הוא רציני? מה יקרה אם תגיע לאפס?” “את באמת רוצה לדעת?” הוא אדיש לחלוטין.” שתיים..” אני באמת רוצה לדעת? “אחת..” אני נשארת במקומי וחיוך מרושע פולש לפניו. “אפס בייבי..”

סדרת קרוספייר מאת סילבייה דיי

אחרי שמתגברים על שמו של הגיבור- גידעון/גידאון מגלים את אחת מהסדרות הכי סקסיות אבר. הסדרה הזו היא כל מה שרציתן שיהיה ב-50 גוונים ולא היה. כתיבה משובחת, סקס לוהט עם אישה מנוסה שלא מתנצלת על קיומה ומיניותה ועלילה שמתפתחת עם הסדרה וכוללת הרבה יותר מעוד סיפור אהבה שגרתי שישאיר אתכן חסרות נשימה.

ציטוט אהוב: “תנהג עד שאני אגיד לך להפסיק לנהוג”. הלחיים שלי התלהטו, אור פנסים של מכונית אחרת חדר מבעד לזגוגית הכהה והסגיר את המבוכה שלי כשחלף על פניי. “מה קרה אווה,” הוא מלמל, “את מפתה אותי לעשות איתך סקס בלימוזינה שלי אבל מסמיקה כשאני אומר לנהג שאני לא רוצה שיפריעו לי בזמן שאת עושה לי את זה?”

_____________________________________________________

בגזרה המקומית:

יש כל כך הרבה סופרות מצויינות בארצנו הקטנטונת ואני מודה שלא הספקתי לקרוא את כולן. אלו ההמלצות שלי על סמך מה שקראתי.

התמכרות מאת דנה לוי אלגרוד

הגיבור הוא האנטי גיבור הקלאסי, סוחר סמים, גס רוח, אלים, או בקיצור “הגרמני המשוגע” אבל דווקא בגלל שהוא לא מתנצל ולא “חוזר בתשובה” בגלל אהבה אי אפשר שלא למות עליו. מה גם שהוא מצחיק מאוד! זה סיפור קלאסי על גאולה, על תקווה ובעיקר על אהבת החיים-רק שהוא מציל אותה וגורם לה להתאהב שוב בחיים. אין הרבה סצנות סקס אבל כשיש הן בטוב טעם.

ציטוט :“מה?” אני מפסיקה להסתבן ומביטה בו בהלם. “השארת אותי אזוקה למיטה ויצאת מהבית?” “כן הוא עונה באדישות.”ראלף” אני מזדעקת.”ואם הייתי צריכה לשירותים? ואם הייתי צמאה?” הוא מקמט את מצחו, “לא חשבתי על זה”.”אתה ממש דפוק!”, אני פותחת את דלת הזכוכית של המקלחון ומכוונת אליו את זרם המים “כשאת פותחת במלחמה, תהיי מוכנה לשאת בתוצאות”. הוא מגחך ונכנס לתוך המקלחון בבגדיו ונעליו.

מרווחי נשימה מאת אלי ספקטור

כבר אמרתי שאני אוהבת גיבורות חזקות? אלי ספקטור היא דמות מעצבנת נקודה. היא קצת דיכאונית קצת, קצת בוגדנית, סגורה ומסוגרת, היא לא מתעלפת מההערצה כשהכוכב הוליוודי מסתכל עליה ולא מתביישת להשתמש במיניות שלה כדי להשיג מה שהיא רוצה. היא כל כך מורכבת שאי אפשר לא להתאהב בה והספר כתוב כל כך טוב שאי אפשר שלא להתאהב בעלילה שלו.

ציטוט אהוב: “למה את מתנהגת ככה?” יכולתי לשמוע את הכעס המודחק בקולו. הבטתי בו מה שהתברר כמובן כטעות נוראית. הוא נראה כמו מתאבן סקסי ומפתה. שפתיו המושלמות היו אדומות מהלחץ שהפעיל  ועיניו המדהימות היו קרועות לרווחה, וכל כולו גבריות מאופקת וזועמת. זה היה עוצר נשימה לרגע, הייתי חייבת להסב שוב את פניי.

סדרת תחרה וצבע מאת איילת סווטצקי

את הספר הראשון קניתי בזמן חופשה באילת, סיימתי אותו באותו היום ורצתי לקנות את היתר- חופשה משפחתית הפכה להתמכרות עמוקה. טליה נאבקת במאניה דיפרסיה, היא נאבקת למצוא את עצמה, לאהוב את עצמה, ולקבל את עצמה בתהליך שגורם גם לקורא להתאהב בה. סיפור אהבה מרגש על גבר חזק סבלני ומכיל, כזה שגורם לי להאמין שהנסיך מהאגדות כן קיים.

ציטוט אהוב: “לאן?” אני לוחשת. “למקלחת”. הוא מושיט לי יד. “אני כבר אתמודד איתך שם”… הוא נצמד אליי מאחור ודוחף אותי מתחת לזרם.. “עכשיו איפה היינו?” הוא שולח יד מושך מהקיר את טוש היד. “תעצמי עיניים” הוא לוחש באוזניי…הזרם מלטף את ירכיי ואני מרגישה אותו מטפס למעלה.

זהו גבירותיי, זו הרשימה שלי. היא כמובן מתעדכנת על בסיס שעתי, והנסיון לבחור ציטוט אהוב הוא כמו לנסות לבחור את מי אני אוהבת יותר מבנותיי (פחות או יותר). תעשו לעצמכן טובה, תקנו אחד מהם או את כולם אם עדיין לא קראתם… תודו לי אחר כך.

(מקור תמונת כריכה מאתר פינטרסט)

In this article

הצטרף לשיחה