Burn for You (Slow Burn Book 1) by J.T. Geissinger לא דורג.

מאת מעיין שוורץ

העלילה בקצרה:
ביאנקה (Bianca Hardwick) היא שפית במסעדה משלה בניו אורלינס, היא ביססה את כל תפריט האביב שלה על ויסקי של מבשלת "Boudreaux", ויסקי שהיא מאד אוהבת. התפריט זכה למחמאות מצד סועדים ומבקרי מסעדות. ערב אחד מגיע למסעדה ג'קסון בודרוקס (Jackson “The Beast” Boudreaux), בן למשפחת Boudreaux בעלי המבשלה.
ג'קסון מתנהג בחוסר כבוד לביאנקה ומשגע אותה ערב שלם במהלכו הוא טועם את כל המנות במסעדה. לאחר כשבוע הוא מגיע למסעדה עם הצעה עסקית עבורה, להיות האחראית על קייטרינג לנשף התרמה שהוא עורך. ביאנקה שוקלת לסרב, היא אינה סובלת את הגבר היהיר והשחצן שחושב שכולם אבק לרגליו אבל היא צריכה נואשות את הכסף. עליה לשלם עבור החובות הרפואיים של אמה. תשלומים שרק הולכים וגדלים.
ההסעדה שלה בנשף זוכה להצלחה רבה והיא "שורדת" את העבודה במחיצתו של ג'קסון ולהפתעתה מגלה גם כמה נקודות רגישות באופיו של ג'קסון, יש בו יותר מאשר חזות קרירה ויהירות.
אלא שאז ג'קסון מגיע שוב למסעדה ובפיו שוב הצעה שקשה לביאנקה להתנגד לה שכן החובות הכספיים שלה רק הולכים וגדלים והנה הוא מציע לה מיליון דולר באם תסכים להתחתן איתו.
ההצעה נובעת בתחילה ממניעים כלכליים בלבד גם עבור ג'קסון שכן באם לא יתחתן עד גיל 35 יאבד את קרן הנאמנות שלו. אך עד מהרה לשניהם ברור שההסכם בינהם אינו עסקי בלבד וכי רגשות נוספים צצים. אבל שניהם אינם בטוחים כי התחושות הללו הדדיות ולא רק חלק מההצגה.

ציטוטים נבחרים מהספר:
"Love is solid. Constant. If you’re not careful, you might mistake it for bein’ boring because it’s so reliable. Love is warm and deep and comfortable, just right, so you float in it peacefully without ever being scalded or frozen, like a perfect, relaxing bubble bath. “But it’s also fierce and strong and demands all the best parts of you, the parts that are giving and honest and true. Love makes you a better person. It makes you want to be a better person. You know it’s love when you feel comfortable just as you are, when you feel seen and understood, when you know you could tell all your darkest truths and they’d be accepted without judgemen."

דמויות:
ביאנקה היא שפית צעירה, יפה ושנונה המנהלת מסעדה משלה. היא גדלה בבית אוהב לאם שאף לה היתה מסעדה (שנהרסה בסופת קטרינה) ולאב שנפטר לפני שנים. ביאנקה קשורה מאד לאמה וקיים בינהן קשר חזק ויפה. היא תעשה הכל עבור אמה וכשהיא מגלה שאמה חלתה בסרטן היא מחפשת דרכים לשלם עבור ההוצאות הרפואיות שלה. כך היא מוצאת עצמה מוכנה להתחתן עם אדם שנראה שאף השהייה במחיצתו קשה לה כל שכל להתחתן איתו.
ג'קסון הוא בחור מסוגר, נראה שהוא יהיר ואינו סימפטי על גבול הסוציופת, אך אט אט מתגלים עוד ועוד פרטים החושפים אור על עברו ועל מה שהוביל אותו להיות כפי שהוא כיום.

שפה ועריכה:
הספר כתוב לרוב מנקודת מבטם של הגיבורים הראשיים לסירגין. הוא כתוב באנגלית. הספר מעניין, מלא הומור ומצבים משעשעים ואף שהוא עוסק בנושאים "כבדים" הוא אינו משאיר תחושת מועקה וכבדות. מיועד לקוראים מעל גיל 18 שכן יש בו תכנים מיניים.

לסיכום:
ספר מרתק, מומלץ בחום.

לספר באמזון >>>  מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה). לסקירות נוספות של מעיין לחצו כאןלספרים דומים שיכולים לעניין אתכן לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>