The Farthest Edge by Kristen Ashley

1069 0
1069 0

סקירתה של דקלה פירסט

העלילה בקצרה

בפיניקס, אריזונה נמצא מועדון בשם “הדבש” שרק מעטים יכולים להתקבל אליו או לדעת עליו. במועדון הזה נפגשים למשחקי שליטה Doms ו-Subs ומנסים להגשים את כל הפנטזיות שלהם.

אוונג’לין (Evangeline – אנג’י בקיצור) נהנתה מכל מה שיש לעולם הזה להציע לה- SUB שחלק איתה לא רק את המיטה אלא חיי בביתה גם חיים “רגילים” עד שיום אחד הבחור פגע בה פיזית בצורה קשה ופגע בה נפשית כך שהיא החליטה להתנתק מהמועדון ומכל מי שהיה קשור אליו. בראנץ’ (Branch) אינו קיים בעולם, בכל הרישומים שיש הוא מוגדר כמת כבר מספר שנים והיום הוא חי בזהות בדויה וסובל מפוסט טראומה בעקבות שירותו בצבאי. הוא נושם אבל לא באמת חי.

חבר משותף מציע להם להיפגש אחד עם השניה ולנסות להצית באנג’י את התשוקה לחיים אותם אהבה לפני שנפגעה ולבראנץ’ למצוא מישהי שבאמת תבין את הצרכים שלו ותגיע איתו לקצה.

המפגש הראשון ביניהם לא הולך טוב ובראנץ’ מסרב להמשיך ולפגוש את אנגי’ ובעצם עוזב את המפגש לפני שהתחיל, אוונג’לין מחליטה להפוך את בראנץ’ ל-sub שלה והוא הופך להיות עבוrה יותר מאתגר חד פעמי.

ברגע שהם מתחילים הם לא מצליחים לעצור את הכימיה המטורפת בינהם, את המשיכה ההדדית ואת הגשמת כל החלומות והסודות בחדר המיטות. אך בראנץ’ יודע שהוא על זמן שאול, שחייו לא מתאימים לעולמה המושלם וה”נקי” של אנג’י ומבהיר לה שהוא איתה לזמן מוגבל, שלא תספר על הקשר בינהם, שלא תיקשר אליו ושלא תפתח ציפיות לעתיד.

הדמויות

אוונג’לין היא בחורה עצמאית, מתווכת בתים מצליחה שעובדת קשה. לאחר שחוותה פגיעה קשה מהסאב שהיה גם בן זוגה היא לוקחת פסק זמן מהחיים החברתיים שלה ומשקיעה את מרצה בעבודה ובביתה.

היא חושפת בפני בראנץ’ כל פעם צד אחר שלה ובכך מצליחה להשאיר אותו איתה ובעולמה, היא אומרת לו שהיא כאן כדי לנצח ויהיה מה, הניצחון משמעותו שהוא נשאר איתה.

חייו של בראנץ מעולם לא היו קלים, הוא גבר אלפא כמו שרק קריסטן אשלי יכולה לכתוב, אבל בחדר המיטות הוא אוהב להיות הכנוע וזה יוצר דיסוננס גדול כשאנשים פוגשים בו. הייתה לו אהובה שנרצחה והוא מרגיש אחראי על מותה וכל המראה החיצוני המושלם שלו יוצר מחביא גבר שבור שלא ניתן לתקן.

על הספר

את אהבתי ללא תנאי לסופרת קריסטן אשלי ציינתי כבר בספר הקודם שלי, היא אלופה בתיאורים וגורמת לכן להרגיש שאתן בחדר עם הזוג.

הספר הזה לא מתאים לכל קוראת והוא מלא בסצנות סקס מאוד חזקות שכוללות שלל צעצועים, תנוחות, קשירות ומכות בישבן. בהתחלה התיאורים והסצנות היו לי קצת יותר מדי וכשהורדתי את המרכיב השיפוטי שלי על מערכת היחסים של הזוג הצלחתי להנות, להתרגש ולהיסחף בסיפור.

האנגלית של קריסטן אשלי מתובלת בשפה גבוהה ותיאורים יוצאי דופן, היא מביעה המון רגש באמצעות המילים ואפשר לחוש את זה בקריאה.

לסיכום

הספר מומלץ מאוד, עוזר לצאת מאיזור הנוחות ולגלות עוד סגנונות של מערכות יחסים וקשרים בין אנשים. הוא הופך את ה”חריג/שונה” ל”רגיל ונורמלי”.

שימו לב שזהו ספר שני בסדרה, לא חייבים לקרוא לפי הסדר אבל כדאי.

מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה).

לסקירות נוספות של דקלה לחצו כאן, לספרים דומים שיכולים לעניין אתכן לחצו כאן ולספרים נוספים של הסופרת לחצו כאן

לספר באמזון >>>

In this article

הצטרף לשיחה