Sex not Love by Vi Keeland לא דורג.

מאת מעיין שוורץ

העלילה בקצרה:
נטליה פגשה בהנטר בחתונה של חברתה הטובה, למרות משיכתה העזה אליו והפלירטוטים מצידו היא אינה רואה סיכוי לקשר בינהם וכשהוא מבקש את מספר הטלפון שלה היא נותנת לו מספר שגוי. נטליה גם אוסרת על חברתה לתת להאנטר את פרטיה. למרות שהיא חושבת עליו רבות היא לא מתפתה לחדש את הקשר איתו כיוון שהיא לא נמצאת במקום בחייה בו היא רוצה לנהל מערכת יחסים, בטח לא כשהם נמצאים בשני קצוות שונים של היבשת.
לאחר כשנה, חברתה הטובה עומדת ללדת ונטליה נוסעת לשהות עימה, כמובן שהיא פוגשת שוב בהאנטר והם מגלים שהכימייה בינהם לא דעכה כלל והם מבלים מספר ימים ביחד, באופן אפלטוני וחברי בלבד. הוא מבקש שוב את מספר הטלפון שלה והיא נותנת לו את מספר הטלפון של אימה מתוך מחשבה שבוודאי אימה הלחוצה לחתן אותה תבריח אותו.
אלא ששבוע לאחר מכן כשהיא מגיעה לארוחה בבית אימה ומופתעת לגלות אורח. את האנטר. מסתבר שלא רק שאימה לא הפחידה אותו אלא הוא יצר עימה קשר טוב והוזמן לארוחת ערב. למעשה, האנטר ישהה באזור למשך 8 שבועות ומציע שהם יבלו את שמונת השבועות הללו כזוג. אבל רק זוג לסקס, ללא התחייבויות וללא התאהבויות.
נטליה מסכימה אלא שתוכניות לחוד ומציאות לחוד, שניהם מתקרבים מאד אחד לשניה אבל נראה שהפעם מי שדוחף החוצה הוא דווקא האנטר. ונטליה מרגישה כי הקרקע נשמטת תחת רגליה.

ציטוטים נבחרים:
"I prefer to live my life looking forward, not backward. You look in the rearview mirror too often, sometimes you miss what's right in front of you"

"Because while the truth hurts, it's like Band-Aid when you rip it off. The pain goes away. It's the lies and questioning that keep you aching for long time".

דמויות:
נטליה, רק בת 28 וכבר גרושה המגדלת את ביתה החורגת לאחר שבעלה לשעבר נכנס לכלא (הונאה ומרמה), היא עצמאית וחזקה ולאחר שנפגעה מאד מיחסיה הקודמים היא אינה רוצה לנהל כל קשר רציני עם בחורים. בשמונת השבועות בהם היא מבלה עם האנטר הוא כובש את ליבה והיא מוצאת עצמה מתאהבת בו.
האנטר הינו אדריכל, הוא שובה, מקסים, רומנטי וכובש את לבבות כל הסובבים אותו, אלא שלמרות שהוא לבבי הוא משאיר את כולם במרחק מה ממנו. הוא נלחם בכל כוחו שלא להתאהב בנטליה ואף חותך את העניינים איתה על מנת שלא לפגוע בה יותר. האנטר מסתיר דברים מרוב הסובבים אותו, עניינים אשר פוגעים בו יותר מכולם.

שפה ועריכה:
כרגע ניתן לקרוא את הספר בשפה האנגלית. הוא כתוב מנקודת מבטם של שני הגיבורים הראשיים. הוא מרתק, כתוב בשפה קלילה והכתיבה זורמת וברורה. יש המשכיות באירועים לא נשארים נקודות בלתי מובנות או אירועים המנותקים זה מזה. הספר מלא הומור למרות אירועים דרמטיים שמתרחשים בו אין הרגשה כבדה וקשה. הספר מיועד לקוראים מעל גיל 18 שכן יש בו תכנים מיניים אבל הסצנות האירוטיות לא גרפיות מדי.

לסיכום:
הספר מומלץ בחום רב, קשה להניחו מהידיים הוא מרתק, מלא תשוקה ואהבה בין דמויות חזקות. הסופרת היא Vi Keeland, אשר כתבה ספרים נוספים המצויים ברשימות רבי המכר בארה"ב.

מה חשבתן על הסיקור? כתבו לנו (גללו מטה לתחתית הסקירה). לסקירות נוספות של מעיין לחצו כאן ולספרים נוספים של הסופרות לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>