Tangled Lies Series by Pam Godwin 5/5 (1)

מאת יוכי ברוך

חיפשתי היום את מקור ההמלצה לספר כדי שאוכל להודות לה על ההמלצה המעולה. חיפשתי באינטרנט, פייסבוק, וואטסאפ ולא הצלחתי למצוא. לא מצאתי המלצות בעברית על הסופרת פאם גודווין. אז לקחתי על עצמי את היוזמה, כי הייתה לי חוויה חד פעמית ונהדרת עם הסדרה הזאת.
התחלתי עם הספר הראשון שהיה מרגש, עצוב ונוגע ללב. אבל בסגנון מוכר, מסוג הספרים שמתחילים בנקודה אחת ונגמרים באחרת ובאמצע הסופרת תערים מוקשים מאתגרים ויהיה סוף טוב. אז זהו שבסוף הספר פתאום התברר לי שזו סדרה עם 3 ספרים והייתי בשוק ובמתח לא נורמלי שהחזיק עד סוף הספר השלישי. לא היה לי שום מושג עד סוף הסדרה איך זה הולך להיגמר, והייתי במתח רציני עד הסוף.

העלילה של הספר הראשון בקצרה

דני היא צעירה בת 28 מסנט לואיס, רקדנית במקצועה ובנשמתה. היא מתמודדת עם אבל כבד בן למעלה משנתיים. את נסיבות היעלמותו של קול שאליו הייתה מאורסת ונסיבות היעלמותו נגלה במהלך הספר. דני מקבלת הצעת עבודה מפתיעה מבחור בשם טרייס שהוא הבעלים של הקזינו הגדול בסנט לואיס. טרייס מפתיע את דני בסגנונו הקר, הקפדן והמרוחק, אבל דני מוצאת עצמה למרות האבל הכבד שבתוכו היא שרויה, ולמרות חוסר הנכונות של טרייס כלפיה, נמשכת אליו.
העלילה שוזרת את סיפור האהבה שהיה בין קול לדני ובין התפתחות הקשר בין דני לטריס.

הגיבורים

דני הרקדנית היא גיבורה מלאת תשוקה, אימפולסיבית, דרמטית ומלאת רגש. היא נשמה רגישה, תורמת ומתנדבת, חיה את הרגע, צבעונית ומלאת מוזיקה. הסיפור מעמיד בפניה מציאות כמעט בלתי אפשרית. מציאות מיוחדת שלא נתקלתי בה בעבר בשום ספר, דילמה קשה ומאוד מסובכת. והיא מתמודדת עם הסיטואציה בכנות ובאומץ מרשימים מאוד.

טרייס הוא בחור מוקפד, מתוכנן שאינו מרבה לחייך. ההפך המוחלט לאימפולסיביות. טיפוס מורכב שעבר הרבה בחייו. באחד הקטעים בספר הוא מסביר שהתאהבות שלו בדני היא גזרת גורל שנכפתה עליו, ממש לא הבחירה שלו. גם הוא מתמודד בספר עם סיטואציה שמציאה אותו למקומות המרוחקים ביותר באופיו ומאלצת אותו להתגמש מאוד, מרתק.

קול הארוס שאיננו – גבר יוצא דופן, אופנוען, מלא תשוקה ורגש. תיאור סיפור האהבה בין קול לדני הוא מהתיאורים המקסימים ביותר שקראתי.

הסיפור מסופר בגוף ראשון ע"י דני.
אני מוצאת כי הדרך שבה הסופרת כתבה את הסדרה פשוט נהדרת. היא כותבת יוצא מן הכלל. ממש חשתי את הדמויות ובעיקר את דני.
מיועד לקוראים מעל 18 כי יש בספר אחלה תיאורים מדהימים וחמים אש.
אני מונעת מעצמי לספר את החלק העיקרי של ההתמודדות בספר מפאת רצוני שלא לסמפלר לכם, אבל תאמינו לי שיש בספר הזה שפן אדיר שיוצא מהשרוול, הפיל אותי מתדהמה והגניב אותי לגמרי. יכול להיות שנגע באיזו פנטזיה פנימית שמסתתרת אצלי, אבל בכל מקרה תאמינו לי, כזה עדין לא קראתי (ואוי כמה שאני כבר קראתי…)
אני נוהגת לקרוא ולהאזין לספר השמע במקביל. ממליצה מאוד על האזנה לסדרה. הספר מוקרא ע"י Lisa Zimmerman המאוד מוכשרת.
חמישה כוכבים נוצצים והמלצה חמה ממני.תהנו!

לרכישת הספר לחצו כאן

מה חשבת על הסקירה? אשמח לקבל דירוג

תגובה אחת על “Tangled Lies Series by Pam Godwin”

  • איזה כייף, מתברר שרכשתי את הספר הראשון לפני כשנה. בזכותך אתחיל מייד לקרוא אותו. תודה על ההמלצה.

השאר/י תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>