אסתטיקה רפואית

הלבנת שיניים - כל מה שאתם צריכים לדעת כדי לקבל את החיוך שתמיד רציתם

הלבנת שיניים Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

הלבנת שיניים היא הליך דנטלי קוסמטי המבהיר את צבע השיניים שלכם. התוצאות בדרך כלל אינן דרמטיות כפי שהייתם רואים עם ציפויי חרסינה או כתרים, אבל זה עדיין יכול לעשות הבדל ניכר במראה החיוך שלכם.

ישנם שני סוגים עיקריים של טיפולי הלבנת שיניים: טיפולים במשרד, בהם נעשה שימוש בחומר שוחק להסרת כתמים על פני השן, וטיפולים בבית, המשתמשים בחומרי הלבנה כגון ג'ל קרבמיד פרוקסיד, רצועות או מגשים המכילים ג'ל פרוקסיד או טבליות קרבמיד חמצן להלבנת שיניים על ידי הסרת כתמים בשיניים.

כמו כן, ניתן לעשות זאת בשתי דרכים - או באמצעות ג'ל או באמצעות לייזר.

שיטת הג'ל פחות יקרה ופחות פולשנית, אך היא מציעה רק תוצאות זמניות מכיוון שהכתמים יכולים לחזור לאחר הפסקת מריחת הג'ל. שיטת הלייזר יקרה יותר ודורשת זמן התאוששות, אך היא מציעה תוצאות ארוכות טווח ואינה כרוכה בכימיקלים.

לתהליך הלבנת השיניים יתרונות רבים, כמו למשל לגרום לשיניים להיראות נקיות יותר ולהרגיש חלקות יותר. זה גם עוזר למנוע עששת ומחלות חניכיים על ידי הסרת חיידקים מהפה שלך מה שמוביל למחלות אלו.

כמה זמן נמשכת הלבנת שיניים

הלבנת שיניים היא הליך דנטלי קוסמטי שניתן לעשות בבית רופא שיניים או בבית. ההליך נועד להבהיר את צבע השיניים. הוא משמש לרוב לטיפול בכתמי שיניים משתיית קפה, תה, יין אדום, עישון סיגריות ומקורות אחרים.

תהליך הלבנת השיניים יכול להימשך בין מספר ימים למספר שבועות תלוי בחוזק המוצר ובתדירות השימוש בו. ההשפעה ארוכת הטווח של הלבנת שיניים תהיה תלויה בחומרה ובסוג הכתם שיש לכם. ישנם אנשים שמוצאים שהשיניים שלהם אינן לבנות כפי שהם רוצים שיהיו לאחר מספר שבועות או חודשים. הסיבה לכך היא שיש סוגים מסוימים של כתמים שלא יירדו בטיפול אחד בלבד.

תפריט נגישות אתר