אסתטיקה רפואית

מה זה ניתוח הרמת חזה ומה היתרונות שלו

ניתוח הרמת חזה Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

ניתוח הרמת חזה הוא הליך כירורגי להעלאה ועיצוב מחדש של השדיים, בדרך כלל לטיפול בפטוזיס, או צניחה.

במהלך ההליך, עודפי עור ורקמות מוסרים מהשדיים ולאחר מכן מתחם הפטמה-אריולה מוקם מחדש גבוה יותר על השד. לאחר מכן מהדקים את מעטפת העור על ידי הסרת עודפי שומן, רקמת שריר ועור. הניתוח יכול להתבצע בהרדמה כללית או בהרדמה מקומית עם סדציה תלוי בהחלטת הרופא ועל פי אותו מצב שאתם נמצאים.

מה זה ניתוח הרמת חזה

בהמשך לפסקה הקודמת, ניתוח הרמת חזה הוא הליך כירורגי המטפל בשדיים נפולים, צניחים או פטוטיים. זה יכול להתבצע על נשים בכל גיל וזה נעשה כדי להחזיר את השד למעלה ולקרב את דופן החזה.

ניתן לבצע את הניתוח עבור כל אישה בכל גיל והוא נעשה כדי להחזיר את החזה למעלה ולקרב את דופן החזה. הליך זה יכול להיקרא גם מסטופקסי, שפירושו "הרמת חזה".

ההליך נעשה כדי להסיר עודפי עור ושומן מתחת לשד, להדק ולמקם מחדש את קומפלקס הפטמה-אריולה, או שניהם. ניתוח הרמת חזה אינו מגדיל את גודל החזה.

מה היתרונות של הניתוח

ניתוח הרמת חזה הוא הליך כירורגי שיכול לעזור לנשים לתקן את הנפולות של השדיים. זה יכול לעזור גם עם בעיות אחרות כמו צניחה, אסימטריה ותנוחת הפטמה.

ניתוחי הרמת חזה הם אופציה מצוינת לנשים שאינן מרוצות מגודל החזה, צורתן או מיקומה. זה יכול להיעשות על שד אחד או על שני השדיים בו זמנית.

ניתוחי הרמת חזה יכולים לעזור ל:

  • תקן שדיים נפולים.
  • שפר את הסימטריה בין שני השדיים שלכן.
  • שחזר את מיקום וגודל הפטמה.
  • שיפור צורה וגודל של השדיים.
  • אמון מוגבר בגוף האדם.

תפריט נגישות אתר