אבחון וטיפול לילדים

פחדים אצל ילדים - כל הידע הנדרש בנושא

פחדים אצל ילדים Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

מהם פחדים

פחדים הם הדאגה העיקרית של אנשים. הם יכולים להיתפס כדבר שלילי אבל הם למעשה חלק חשוב מחיינו. לכולנו יש פחדים וכולנו רוצים להיפטר מהם. בחלק זה, נדון במה הם פחדים וכיצד הם משפיעים עלינו על בסיס יומיומי.

אנחנו לא צריכים לפחד מהעתיד. זה כבר כאן. אין צורך לפחד מזה, אבל יש הרבה דברים שאנחנו יכולים לעשות כדי לשפר את חיינו בעתיד.

כולנו מפחדים מהעתיד והפחד הזה קשור הרבה למה שראינו בהיסטוריה. חווינו הרבה מלחמות והרס, גם ראינו אנשים סובלים ומתים, רעב ומגיפות. אנו חוששים שמלחמה עלולה לחזור בזמננו, כמו גם איומים אחרים כמו רצח או טרור.

אנו יכולים ללמוד מההיסטוריה ולנסות להימנע מאותם מצבים שקרו קודם לכן על ידי יצירת סביבה שבה הם לא קורים שוב.

ילדים הם היעד הפגיע ביותר לבריונות ברשת. הבעיה הופכת חמורה יותר ככל שאנו מתבגרים וצוברים יותר ניסיון.

אנחנו צריכים למצוא דרכים להגן על ילדינו מהאיום הזה. זו בעיה גדולה שהולכת וגדלה עם השנים וצריך לטפל בה בדחיפות. ישנם מספר פתרונות שניתן להשתמש בהם כדי להילחם באיום הזה ולוודא שילדים נשארים בטוחים באינטרנט:

1) עודדו ילדים לא להשתמש במדיה חברתית לתקשורת, במיוחד בטלפונים ניידים, כשהם בבית הספר או בבית.

2) עודדו הורים לא לאפשר לילדיהם גישה לאינטרנט כשהם לא בבית או בבית הספר. זה יעזור להם להישאר בטוחים באינטרנט ולהרחיק אותם מתוכן מזיק.

3) עידוד ילדים שיש להם גישה לאינטרנט במכשירים שלהם (כגון מחשבים ניידים, טאבלטים וכו') על ידי הפיכתם להרגל להשתמש בו רק במצבים מתאימים (למשל, בכיתה).

יש היום הרבה פחדים אצל ילדים, שלחלקם יש בסיס במציאות. חלק מהפחדים הללו עשויים להיות הגיוניים ולהועיל להורים. עם זאת, פחדים אחרים מוגזמים או אינם מבוססים על המציאות כלל.

אנו מקווים שמאמר זה סיפק לכם את המידע הנדרש עבור הנושא פחדים אצל ילדים.

תפריט נגישות אתר