משפחה וקהילה

רילוקיישן לקנדה וכיצד תוכלו לעשות זאת

רילוקיישן לקנדה Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

מעבר למדינה כמו קנדה יכול להיות חוויה מרגשת ומתגמלת. המדינה מציעה מגוון רחב של הזדמנויות למי שמוכן לעבור דירה. זה גם מקום שבו אפשר למצוא שלווה ויציבות, דבר שהופך נדיר בעולם בימים אלה.

רילוקיישן לקנדה דורש יותר מאשר רק לארוז את החפצים ולצאת מהדלת. ישנם צעדים רבים שצריך לנקוט לפני שתוכלו להתחיל את חייך החדשים בקנדה, כגון קבלת ויזה, מציאת מעסיק שייתן לכם חסות או ביצוע מבחני מיון הגירה.

מה זה רילוקיישן

תהליך המעבר ממקום למקום נקרא רילוקיישן. זהו תהליך שיכול לקחת שבועות, חודשים ואפילו שנים בהתאם לנסיבות.

מעבר לקנדה הוא החלטה גדולה עבור אנשים רבים, מכיוון שזה אומר להשאיר מאחור את המשפחה והחברים שלהם, כמו גם את התרבות שלהם. המשמעות היא גם הסתגלות לתרבות, שפה ואורח חיים חדשים. מעבר למדינה חדשה זו משימה לא פשוטה. זה לוקח זמן, סבלנות וכסף. אבל זה שווה את זה בשביל החוויות וההזדמנויות החדשות שיהיו לכם.

כיצד תעשו זאת

אם אתם מעוניינים ברילוקיישן לקנדה, אתם צריכים לדעת שזה לא קל. תצטרכו לעמוד בדרישות רבות ולעבור תהליך ארוך.

הצעד הראשון הוא קבלת ויזה. אתם יכולים לקבל אשרת עבודה אם מצאת עבודה או ויזת משקיע אם אתם משקיעים בקנדה. אם אתם רוצים לגור בקנדה לצמיתות, עליכם להגיש בקשה לתושבות קבע על ידי מילוי הניירת ומתן תיעוד כנדרש על ידי משרד ההגירה. לאחר אישור הבקשה שלכם, תוכלו לנוע בחופשיות בתוך קנדה ולטייל מחוץ למדינה ללא כל הגבלה.

השלב הבא הוא לקבל הצעת עבודה ממעסיק קנדי ולהגיש בקשה להיתר עבודה לפני שאתם מגיעים לכאן. המעסיק שלכם יצטרך להוכיח שהוא חיפש קנדים שיוכלו למלא את התפקיד ולא מצאו מועמדים מוסמכים לפני שהם יכולים להעסיק אותכם כמהגר עובד.

תפריט נגישות אתר