שירותי אינסטלציה

שירות Wisa – תיקון וטיפול במכלי הדחה של חברת Wisa

שירות Wisa

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

נזילה מהשירותים או מהניאגרה עלולה להיות חוויה לא נעימה – היא עשויה לבזבז לכם כסף על חשבון מים מנופח, ואף להיות מלווה בחוסר נוחות כללית בבית כולו. בהתאם, מומלץ לאתר ולטפל מהר ככל האפשר בכל תקלה שנגרמה במיכל ההדחה או השירותים שלכם.

חברת Wisa היא יצרנית מערכות השירותים המובילה באירופה, והיא מהווה סמל למקצועיות ואיכות במוצרי אינסטלציה השונים שלה המשווקים בישראל. 

רכישת מיכל הדחה של Wisa

Wisa, המותג ההולנדי המוביל בעולם, משווקת בישראל את מוצריה באמצעות מספר חברות ישראליות, שבראשן עומדת תכלת המים. בין היתר, Wisa מייצרת באיכות הטובה ביותר מוצרים אטמים, לחצני ניאגרה, מצופים, מיכל הדחה, ניאגרות סמויות ומוצרים רבים.

חברת Wisa ידועה בשל העיצוב והגימור הייחודיים של מכלי ולחצני ההדחה שלה, וכן בזכות איכות המוצרים שלה – אשר משווקים בעשרות מדינות בעולם, והפכו לשם נרדף למקצוענות.

תיקון נזילה מניאגרה – שירות Wisa

מוצרים של חברת Wisa מחזיקים תקינים במשך שנים רבות, ובאופן טיפוסי בעלי עמידות ארוכת טווח, ולכן יכולים לספק לכם מערכות אינסטלציה נטולות תקלות במשך שנים רבות. יחד עם זאת, כל מיכל הדחה עשוי להתבלות עם הזמן ולדרוש תיקון.

ישנן סיבות רבות לכך שאתם סובלים מנזילה מהניאגרה – החל מבלאי טבעי של המצוף או אטמי הגומי של הניאגרה ועד תקלה בצינור המים של מיכל ההדחה. לעתים, התקלה נובעת מהצטברות אבנית או בלאי על לחצן ההדחה, ובמקרים אחרים משבר בחלק הפנימי של מיכל ההדחה.

אנחנו נוכל לאתר את התקלה במהירות, לתקן את מיכל ההדחה Wisa שלכם, ובמרבית המקרים התיקון לא ידרוש שבירה של אריחי האמבטיה והקירות, אף אם מדובר בניאגרה סמויה.

אם התעוררה תקלה במיכל ההדחה שלכם אשר מיוצר על ידי Wisa, שירות מקצועי ללא פשרות הוא הכרחי. שירות Wisa נדרש להיות שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, שכן מדובר במערכות אינסטלציה מתוחכמות, יוקרתיות ואיכותיות. במקרה של תקלה במנגנונים הייחודיים של מערכות ההדחה של ויסה, מומלץ לפנות אלינו לשירות מקצועי ואמין, במחיר הטוב ביותר.

נזילה מניאגרה סמויה של Wisa

Wisa היא יצרנית מובילה של מכלי הדחה סמויים – מכלי הדחה אשר אינם גלויים לעין, אלא חבויים מאחורי הקיר. על מנת לתקן נזילות מניאגרה סמויה, במרבית המקרים אין צורך לשבור את הקרמיקה בחדר השירותים, אלא נדרש רק לפרק את מיכל ההדחה.

יחד עם זאת, כאשר מדובר במיכל הדחה של Wisa מומלץ לעשות זאת בסיוע ולווי מקצועיים. מדובר במנגנוני ההדחה ייחודיים, מורכבים ומתוחכמים במיוחד, אשר טיפול איכותי בהם יבטיח עמידות לטווח ארוך, בעוד טיפול חובבני עשוי לגרום לתקלה לחזור על עצמה שוב ושוב.

בכל אופן, מומלץ לטפל בתקלה בהקדם האפשרי. עיכוב בתיקון עשוי לבזבז לכם כסף רב על תשלום חשבון מים מנופח בגלל הדליפה, וגם עלול לגרום לנזק משמעותי יותר לניאגרה עם חלוף הזמן, אשר ידרוש לבסוף תיקון יקר ומורכב יותר.

אם אתם מעוניינים לתקן נזילה בניאגרה שלWisa  – אנחנו ממליצים לכם לפנות אלינו לקבל הדרכה, סיוע ושירות מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, אשר ישיבו את המצב לקדמותו במהירות האפשרית. תכלת המים היא ספקית של מערכות מים מתקדמות, ומשווקת ראשית של מוצרי Wisa בישראל.

אנו עוסקים במתן שירותי תיקון, התקנה ובמכירה של חלקי חילוף, תיקון והתקנה של ברזים, אסלות, ניאגרות ומערכות מים שונות. 

תפריט נגישות אתר